AEC v1.0.4
  • Brak nadchodzących wydarzeń
AEC v1.0.4

 

 

 


Dla Par

para

 

„Najważniejsze w związku jest wzajemne wsparcie, życie ze sobą, a nie obok siebie”.
Ewa Bagłaj „Dublerka”

I żyli długo i szczęśliwie! Któż z nas nie chce takiego zakończenia? Życie to nie bajka – i dobrze. Wyobraźmy sobie, jak nudno byłoby w naszych związkach, gdyby nie było w nich zmian i trudnych sytuacji do pokonania. Wyzwania, jakie stawia nam wspólne życie, pozwalają poznawać partnera, ale również i siebie. Pokazują nam, którą chcemy pójść drogą w opozycji do kierunku obranego przez drugą osobę. Bo dwoje ludzi to dwie różne drogi, które jednak muszą się przecinać w wielu miejscach, żeby się nie rozejść.

Mając świadomość swoich silnych i słabych stron możemy wspierać się podczas wspólnej wędrówki.

Korzyści z coachingu dla par

Nawet jeśli zdarzy się, że problemy dnia codziennego przesłonią Wam wspólny cel oraz to, co już razem przebyliście, coaching pozwoli Wam wrócić na właściwe tory. Instytut pomaga parom odnaleźć punkty styczne ich dróg, pomaga zajrzeć w siebie i udzielić sobie odpowiedzi na pytanie: dlaczego nadal chcemy być razem mimo kryzysów i dlaczego jesteśmy dla siebie wyjątkowi.

Sesje coachingowe dla par motywują oboje partnerów do szukania odpowiedzi w sobie zakładając, że to oni tworzą związek, który ma być silny i satysfakcjonujący. Najbardziej przecież przekonani jesteśmy do tego, co sami odkryjemy i czego doświadczymy na swojej drodze. Niech każdy szlak będzie pokonany przez Was wspólnie. Szczęście tkwi w każdym z nas, dzięki coachingowi możecie do niego dotrzeć, żeby przeżywać radość bycia razem każdego dnia.