AEC v1.0.4
  • Brak nadchodzących wydarzeń
AEC v1.0.4

 

 

 


COACHING

ind

„Umiejętności doprowadzą Cię na szczyt.

Potrzebujesz jednak charakteru,

by na nim pozostać…”

 

Czym jest coaching

Coaching  to prosty sposób na efektywny rozwój osobisty.  To żywy i dynamiczny proces, w trakcie  którego coach i jego klient budują pogłębioną relację. Wspiera ona i podtrzymuje rozwój i wzrost kompetencji  oraz  umiejętności  klienta.  Ta  potężna relacja daje  klientowi  siłę  do  przejścia  od  tego co myśli o sobie do tego kim jest a w kolejnym etapie do tego, jakim chciałby i może się stać. Coaching jest adresowany do tych osób, które pragną radzić sobie jeszcze  lepiej  zarówno w życiu  osobistym  jak  i  zawodowym.  Dążą do realizacji  wybranych przez siebie  celów i chcą osiągać w tym zakresie nieprzeciętne wyniki. Coaching to także metoda osobistego i zawodowego doskonalenia, która opiera się na założeniu, że wszystko, czego potrzebujemy do osiągania życiowych celów, już posiadamy. Trzeba tylko nauczyć się te zasoby wykorzystywać.

W coachingu chodzi o jak najpełniejsze i najgłębsze korzystanie z własnych możliwości przy wsparciu osoby, która będzie stawiać wyzwania, stymulować i prowadzić na drodze stałego osobistego rozwoju.

 

Korzyści płynące z coachingu

W czasie relacji coachingowej klient pogłębia swoją świadomość, lepiej poznaje, co jest dla niego ważne, jakie wartości decydują o jego życiowych wyborach oraz jakie ograniczenia powodują, że nie podejmuje działań. Dzięki coachingowi klient (coachee) dokonuje własnych odkryć, które prowadzą do większych możliwości, efektywniejszych działań i często zaskakujących rozwiązań.

Coaching  inspiruje.  Sprawia,  że człowiek  lepiej   wykorzystuje   swoje  umiejętności  i  naturalne  zdolności,  staje  się  bardziej  kreatywny i zwiększa siłę swojej motywacji. 

 

Jak działamy

 Sesje coachingowe mogą odbywać się podczas osobistych spotkań, jak również przy wykorzystaniu telefonu lub Skype’a. Jest to równie skuteczna metoda pracy oachingowej, pozwalająca dodatkowo na większą elastyczność zarówno ze względu na czas, jak i miejsce zamieszkania.

Zapraszamy do kontaktu!

 

„Bądź tą zmianą, którą chcesz widzieć w drugim człowieku.”

Gandhi