AEC v1.0.4
  • Brak nadchodzących wydarzeń
AEC v1.0.4

 

 

 


O INSTYTUCIE

biznes2

 

Instytut powstał w 2012 roku, jako ukoronowanie naszych wieloletnich doświadczeń zawodowych.

 

Ofertę Instytutu w zakresie współpracy (coachingu, consultingu i szkoleń) kierujemy do biznesu i do osób prywatnych. Do wszystkich zainteresowanych integralnym, zrównoważonym rozwojem zawodowym i osobistym.

 

Jako coachowie biznesu, zdrowia i rodziny, jako konsultanci małych , średnich i dużych przedsiębiorstw, propagatorzy zdrowego, zrównoważonego stylu życia zawodowego, społecznego i rodzinnego, zebraliśmy w jednym miejscu cały zasób naszych zawodowych i życiowych doświadczeń. Promujemy Rozwój Integralny oraz ideę i praktykę WORK-LIFE BALANCE.

 

Korzyści, jakie niesie za sobą współpraca z Instytutem Rozwoju Integralnego są bardzo wymierne. Dla jednostki jest to wzmocnienie wiary w siebie i intensyfikacja wysiłków na rozwoju mocnych stron. Dla biznesu to szybki skok w przód, dynamiczny rozwój. Dla wszystkich są to praktyczne efekty, sięganie po osiągnięcia, realizacja celów.

 

Zmieniamy pomysły w projekty, a projekty w przedsięwzięcia.

 

Wierzymy, że oferta Instytutu Rozwoju Integralnego zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy otwarci także na nowe propozycje współpracy.