AEC v1.0.4
  • Brak nadchodzących wydarzeń
AEC v1.0.4

 

 

 


Dla Rodziny

rodzina

„Bądź tą zmianą, którą chcesz widzieć w drugim człowieku.”

Gandhi

Któż z nas nie chciałby czegoś zmienić? Pragniemy zmieniać świat i ludzi, a często patrzymy wstecz za siebie i gdyby było to możliwe, zmienilibyśmy również naszą przeszłość. A jednak nie można zmienić przeszłości. Inni ludzie to również „materia” oporna na zmiany i często niezależna od naszych chęci.

 

Jest jednak coś, co możemy zmienić. Możemy zmienić siebie i swój stosunek do świata oraz własnej przeszłości. Możemy spojrzeć w głąb siebie, dostrzec swoje słabości i niektóre z nich pokonać a inne polubić.

 

Jako rodzice możemy zmienić swoją relację z dzieckiem, by stała się głębsza i dawała mnóstwo radości.

 

Jako młodzi ludzie możemy dostrzec, że bunt jest częścią zastanego porządku społecznego, a walcząc z hipokryzją, niesprawiedliwością czy „skostniałymi” normami, nie musimy niszczyć relacji z innymi. Możemy je zacieśniać i polepszać.

 

Każdy z nas może zadbać o swoje zdrowie, wzmocnić sferę duchową oraz cielesną, rozwinąć swój potencjał zawodowy i stać się szczęśliwszym człowiekiem. My jesteśmy po to, żeby pomóc Wam poczuć się dobrze w każdej roli: rodzica, dziecka, małżonka, partnera, pracownika.

 

W trakcie coachingu lub terapii pomagamy zrobić pierwszy krok i towarzyszymy Państwu przez cały proces zmiany, aby znaleźć wyjście z trudnych życiowych sytuacji razem z Wami.

Zapraszamy do kontaktu!