AEC v1.0.4
  • Brak nadchodzących wydarzeń
AEC v1.0.4

 

 

 


Dla Zdrowia

zdrowie

 

„Zdrowy żebrak jest szczęśliwszy niż chory król.”

Arthur Schopenhauer

Każdy z nas zapewne wie już, że zdrowie jest cennym darem, o który trzeba nieustannie dbać, by go nie stracić. Łatwo jednak o tym zapomnieć w natłoku codziennych obowiązków. Aż do chwili, gdy jego brak daje się we znaki. Współczesna medycyna, mimo że bardzo rozwinięta, nie daje sobie rady z wieloma przypadłościami. Dlaczego? Dlatego, że większość chorób rodzi się na skutek długotrwałych nawyków i zaniedbań w obrębie ciała i emocji. Te drugie silnie oddziałują na nasz organizm i jeśli są negatywne oraz kumulują się przez dłuższy czas, doprowadzają do poważnych chorób.

 

Co robić

Rozwiązaniem jest dbałość o zdrowy styl życia. Jednak same ćwiczenia czy zdrowa dieta nie przynoszą czasem efektów. Potrzebna jest nam harmonia między ciałem i umysłem. Nasze myśli mają moc sprawczą, dlatego jednocześnie z ćwiczeniami ciała, powinniśmy rozwijać umysł. Głównie uwalniając się od negatywnego myślenia, lęków, przeżywania na nowo traum z przeszłości. Łatwiej powiedzieć, trudniej wykonać – powiecie. Gdyby odzyskanie spokoju ciała i ducha było łatwym zadaniem, wszyscy bylibyśmy zdrowi. Jest to jednak możliwe do osiągnięcia z pomocą coachingu lub terapii.

 

Korzyści z coachingu dla zdrowia i terapii RTZ

Jeśli chcecie poradzić sobie ze stresem i chorobami, a nie wiecie, od czego zacząć, możemy Wam w tym pomóc. Stawiamy na siłę umysłu, który jest w stanie niwelować złe skutki stresu. Pracując z nami możecie odblokować negatywne emocje i pozbyć się lęków oraz odzyskać spokój. Z nami uda się również wprowadzić w życie zaplanowane zmiany np. w sposobie odżywiania czy aktywności fizycznej. Motywacja i energia jest w każdym z nas, a coach pomoże Ci do nich dotrzeć, byś poczuł się zdrowy (a) i pełny (a) sił witalnych.