AEC v1.0.4
  • Brak nadchodzących wydarzeń
AEC v1.0.4

 

 

 


KILKA SŁÓW…

Coach,  konsultant i propagator  zdrowego  stylu  życia  to  nie  tylko  nasze  role zawodowe, ale i pasja. To nasza wielka życiowa i zawodowa idea, którą w różnych formach praktykujemy, w zgodzie z etyką biznesu i szacunkiem dla Klienta (od prezesów, zarządów, menedżerów małych i dużych firm oraz instytucji, po społeczności, grupy, rodziny i osoby indywidualne).

 

Coach to precyzyjny, uważny praktyk, który w każdym Kliencie (Firmie, Grupie, Człowieku) w każdej sytuacji czy relacji, dostrzega cenny potencjał i nową jakość. I który potrafi ten potencjał i jakość, tę moc i siłę wskazać, wzmocnić i uruchomić, nadając odpowiedni kierunek i energię do działania.

 

Od wielu lat jesteśmy coachami, konsultantami i szkoleniowcami. Wciąż rozwijamy się zawodowo, pojawiają się nowi Klienci, nowe tematy i zagadnienia, nowe zawodowe wyzwania. Proponujemy ponadto szereg szkoleń dla Biznesu oraz zajęcia dla grup, dla młodzieży, dla rodziców, a także sesje relaksacyjne i prozdrowotne. O jakości i skuteczności naszej pracy świadczą referencje i pisemnie wyrażane  słowa  uznania. O tym  mogą  opowiedzieć  nasi  partnerzy.  Jednak  najlepiej  przekonać  się o tym osobiście.

 

Zapraszamy  do  współpracy i porywającej,  życiowej  przygody,  podczas  której  razem  odkryjemy  wielki  potencjał tkwiący w każdym człowieku i w każdym biznesowym pomyśle. Zapewniamy, że osiąganie zamierzonych celów, czy to w aspekcie biznesu, czy rozwoju  osobistego, czy też różnych  umiejętności  życiowych, to kwestia  odpowiednio  dobranych  celów i konsekwencji.

 

Decyzję by trwale i na lepsze zmienić swoje życie zawodowe lub prywatne można podjąć dosłownie w każdym momencie! Warto zmienić swoje życie zawodowe, społeczne i prywatne.

Wystarczy tylko chcieć. Mądrze chcieć.