AEC v1.0.4
  • Brak nadchodzących wydarzeń
AEC v1.0.4

 

 

 


LIFE

„Jeżeli chcesz kochać świat, zbawiać go i karmić, to wspaniale. Lecz najpierw pokochaj i nakarm siebie.”

                                                                                                                                                                 Stuart Wilde

 

Z czym kojarzy się Państwu rozwój? Z karierą, z duchowością, z rozwijaniem talentów lub  założeniem rodziny? Rozwój to słowo wytrych, którego często używamy. Może oznaczać skok cywilizacyjny, ale równie dobrze może oznaczać krok do przodu na naszej osobistej drodze. Ogólnie wiadomo, że najtrudniej wykonać pierwszy krok, ale warto to dla siebie zrobić. Warto zmieniać jakość życia na lepsze i pełniejsze, obawy zastąpić spokojem, niepewność zastąpić wyraźnym celem a negatywne emocje zamienić w życzliwość i poczucie szczęścia.

 

Jak zacząć?

 

Żeby cokolwiek zmienić, najpierw trzeba mieć poczucie konieczności tej zmiany. Poczucie to rodzi się z kolei ze spojrzenia w głąb siebie i odnalezienia w sobie pokładów niespełnionych marzeń i energii potrzebnej do ich urzeczywistniania. Czy to będzie skok na spadochronie, doktorat w dziedzinie fizyki, czy powrót po latach na scenę teatru, z której zeszliście 20 lat temu, zależy od Państwa. A może zmiana, która ma się dokonać, to „tylko” odzyskanie poczucia, że jest się szczęśliwym człowiekiem żyjącym w zgodzie z sobą samym?  Zacznijmy więc od wsłuchania się w siebie i swoje potrzeby.

 

Korzyści ze współpracy z Instytutem

 

Współpracując z nami zyskują Państwo przewodnika w postaci coacha, który pomaga dotrzeć Wam do Waszych zasobów wewnętrznych, do siły, która w Was jest i do odpowiedzi na ważne pytania. Odpowiedź na te pytania pozwoli Wam zrobić ten pierwszy, najważniejszy krok na drodze do zmian. Oferujemy swoją pomoc w postaci warsztatów, doradztwa i coachingu w zależności od konkretnych potrzeb osoby, która się do nas zwraca.